Keyifle İzlenecek Film Tavsiyeleri #2

2 min


48
1 Paylaşım, 48 Beğeni

Keyifle izlenecek film tavsiyeleri listesinde kült ya da büyük bir başarıya ulaşmış filmler bulunsa da pek bilinmedik, çok duyulmadık birbirinden güzel filmler de yer alıyor. İkinci yazımız ile sizinleyiz.

Keyifle İzlenecek Film Tavsiyeleri #2

5- RoboCop

RoboCop - İzlenmesi Keyifli Filmler
RoboCop – İzlenmesi Keyifli Filmler

OmniCorp dikkate değer robot bilimini bir görev sırasında ciddi bir şekilde yaralanan Murphy‘nin hayatını kurtarmak için kullanmak ister. Murphy çok sevdiği şehrinin sokaklarına yeni yeteneklerle donatılmış bir şekilde geri döner. Ama Murphy‘nin artık daha önce hiçbir normal insanın karşılaşmadığı sorunları da vardır.

IMDb Puanı: 6,2

4- Eat Pray Love – Ye, Dua Et, Sev

Eat Pray Love – Ye, Dua Et, Sev - İzlemesi Tavsiye Edilen Filmler
Eat Pray Love – Ye, Dua Et, Sev – İzlenmesi Tavsiye Edilen Filmler

Konusu acılı bir boşanmanın ardından kendini bulma ümidiyle İtalya, Hindistan ve Bali’yi kapsayan uzun bir gezi turuna çıkan Elizabeth’in hikayesini anlatıyor.

IMDb Puanı: 5,8

3- Annihilation

Annihilation - Tavsyie Edilen Filmler
Annihilation – Tavsyie Edilen Filmler

Bir biyolog, bir antropolog, bir psikolog ve bir araştırmacıdan oluşan keşif ekibi, ilginç bir olayın peşine düşerler. Biyolog olan Lena’nın kaybolan kocası Kane’i bulma amacıyla oluşturulan keşif ekibi, çok tehlikeli ve felaket bölgesi niteliğindeki esrarengiz, doğa kanunlarının bilindiği şekilde kullanılamayacağı bu yerde keşif gezisine çıkarlar. Bu eşsiz yolculuğun bir parçası olmak isteyenlere iyi seyirler dileriz.

IMDb Puan: 6,9

2- Hostlies – Vahşiler

Hostlies - İzlenmesi Gereken Filmler
Hostlies – İzlenmesi Gereken Filmler

1892’de, efsanevi bir Ordu Kaptanı isteksizce, bir Cheyenne şefine ve ailesine tehlikeli bölgelerden geçerken eşlik etmeyi kabul eder.

IMDb Puanı: 7,2

1- Den of Thieves – Suçlular Şehri

Den of Thieves - Suçlular Şehri - Film Tavsiyesi
Den of Thieves – Suçlular Şehri – Film Tavsiyesi

Son derece elit soygunculardan oluşan Merrimen’in çetesi, birkaç kişinin hayatını kaybettiği çok büyük bir soygunu gerçekleştirmiştir. Bu soygunun arkasından da peşlerine Los Angeles Polisi’nin Nitelikli Suçlar Birimi, yani Nick Flanagan düşer. Çete zor duruma düşse de, daha önce hiç başarılmamış birşeyi yapmaya, Merkez Bankası’nı soymaya karar vermiştir.

IMDb Puanı: 7,0

Keyifle İzlenecek Film Tavsiyeleri #1 isimli yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

48
1 Paylaşım, 48 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir