En İyi Mobil Photoshop Uygulamaları

3 min


47
47 Beğeni

Sosyal medyanın gelişimiyle birlikte fotoğraf paylaşımı da bir hayli artmış durumda. Özellikle selfie(özçekim) fotoğraflar instagram, facebook hesaplarında paylaşılmadan önce çoğu kişi efektler ekleyip fotoğrafın özelliklerini değiştirmek istiyor. Bizde bu yazımızda sizler için seçtiğimiz en iyi mobil photoshop uygulamaları ile karşınızdayız.

En İyi Mobil Photoshop Uygulamaları

10.Adobe Photoshop Express

En İyi Mobil Photoshop Uygulamaları-Adobe Photoshop Express
En İyi Mobil Photoshop Uygulamaları-Adobe Photoshop Express

Hızlı ve kullanımı basit olan Adobe Photoshop Express uygulaması mobil kullanım için bire bir diyebiliriz. Bilgisayar yazılımındaki özellikleri mobilde tam olarak yansıtmasada,Android ve İOS destekli, çoklu efekt kütüphanesi, ddolgu, filtreleme özelllikleri ile fotoğraflarınızı kolay şekilde düzenleyip paylaşım yapabilirsiniz.

İndirme Linkleri

Android

IOS

9.Adobe Photoshop Touch

Bilgisayarlarda kullandığımız Photoshop‘u direkt mobile aktardığını söyleyemesekde, Adobe‘un mobil için en iyi shop  uygulamalarından birini geliştirdiğini söyleyebiliriz.

8.VSCO

Telefon ile fotoğraf çekmeyi sevenlerin vazgeçilmez uygulamaları arasında yer alan VSCO, zengin filtre ve düzenleme seçenekleri ile bir çok alternatif sunuyor. RAW formatında fotoğraf çekebilen VSCO, sürekli yeni filtreleri kullanıcılarına sunuyor.

7.Afterlight

En popüler mobil shop uygulamalarından olan Afterlight uygulaması, bünyesinde barındırdığı 75’ten fazla filtre ve  doku özellikleri ile dikkat çekiyor. Fotoğraflarınıza farklı bir görünüm katan doku özelliğinin yanı sıra üst seviye fotoğraf düzenleme yönü ile de kullanıcı kazanıyor.

6.Snapseed

Snapseed Google’ın bünyesinde yer alıyor. İyileştirme, fırça, yapı, HDR, perspektif de dahil olmak üzere bünyesinde 29 adet araç ve filtreyi barındıran uygulama, rahat bir katman sistemine ve kullanıcı ara birimine sahip ,sıradan düzenlemeler yapmak için kullanışlı bir uygulama.

5.LightX

Fotoğraflarınızı düzenlemenize ek olarak sanatsal fotoğraflar oluşturmanızı sağlayan LightX, fotoğraf düzenleme uygulamaları içinde üst sırada yer alıyor. LightX ile arkaplanı kolayca silebilir ve değiştirebilirsiniz böylelikle fotoğraflarınız bambaşka bir görünüme sahip oluyor.

4.PhotoSuite

Kullanışlı bir  fotoğraf düzenleme uygulaması olan ve bilgisayardaki Photoshop‘ta olduğu gibi katmanlar ile düzenleme yapabileceğiniz PhotoSuite, kullanmak isteyeceğinz fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor.

3.Piscart

Sırada popüler ve başarılı fotoğraf düzenleme uygulamalarından olan Picsart, kullanım kolaylığı ve içerik zenginliği ile fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında başarılı bir görünüm sergiliyor.

2.Autodesk Pixlr

Kullanımı pratik fotoğraf düzenleme uygulamalarından olan Autodesk Pixlr, başarılı efektler ile önplana çıkıyor. Dikkat çekici kolajlar tasarlayabileceğiniz, resimler üzerine bir birinden güzel font seçenekleri ile güzel fotoğraflar ortaya koyabileceğiniz bir uygulama.

1.Aviary

 Adobe‘un tasarladığı ve Adobe ID hesap desteği bulunan Aviary Photo EditorAndroid ve iOS cihazlarda kullanılabilen fotoğraf düzenleneme uygulamaları arasında yer alıyor.

Zengin efekt arşivi ve sunduğu onlarca özellik ile kullanıcılarına özgürce fotoğraf düzenleme imkanı sağlayan uygulama,  ücretsiz olarak kullanılabiliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
47 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir