En İyi Makyaj Markaları

3 min


36
36 Beğeni

5 dakikada duş alıp, giyinip dışarı çıkabilen bir erkekle, bir kadının makyajı, saçı, aksesuarların kullanımı, kıyafetinin uyumu gibi dışarı çıkmadan yapılması gereken hazırlıkları elbette ki eşit değildir. Hele de konu makyaja gelince, bazen dakikalarca uğraşılan ve sonra beğenilmeyip tekrar tekrar yapılan bu zahmetli iş, gerçekten bazen kadınları çileden çıkartmakta. Ama yine de makyaj yapmaktan hiç bir zaman vazgeçemeyen bu kadınlar, işte sizler için en iyi makyaj markaları.

En İyi Makyaj Markaları

9-Clinique

Clinique - En İyi Makyaj Malzemeleri
Clinique – En İyi Makyaj Malzemeleri

Clinique popüler bir makyaj markası olmasının yanı sıra; kadınların isteklerine cevap verebilecek ürünleri piyasaya sürmektedir. Yüz, cilt, göz ve dudaklar için birbirinden kaliteli makyaj malzemesi üreten bir markadır.

8-MAC 

MAC - Makyaj Markaları
MAC – Makyaj Markaları

MAC markası dünyanın en büyük kozmetik markaları arasındadır. Reklam yapmaması adının çoktan duyulmuş olmasından kaynaklanır. Mac makyaj markası cilt tiplerine uygun hazırlanmış ürünleri ile oldukça meşhurdur.

7-Maybelline

Maybelline - En İyi Kozmetik Markaları
Maybelline – En İyi Kozmetik Markaları

Maybelline makyaj markası son dönemlerde adını çok fazla duyuran makyaj markalarından biri. Profesyonellerin son zamanlarda tercih etmeye başladıkları Maybelline markası gelişmeye devam ederek kataloğuna yeni ve başarılı ürünler dahil etmekte.

6-Loreal

Loreal - En İyi Makyaj Markaları
Loreal – En İyi Makyaj Markaları

İsmi belki de en çok duyulan makyaj markalarından biri de; Loreal markasıdır. Loreal markası Fransız menşeili bir makyaj markasıdır. Ünlülerin ve halktan kişilerin de tercih ettikleri popüler makyaj markalarından biridir.

5-Estee Lauder

Estee Lauder - En İyi Makyaj Malzemeleri
Estee Lauder – En İyi Makyaj Malzemeleri

1946 senesinde faaliyete başlayan makyaj markası Estee Lauder , kadın girişimciliğinin en iyi örneklerinden biridir. Estee Lauder makyaj malzemeleri aynı zamanda dış görünümleriyle de oldukça estetiktir. Bunun nedeni dekoratif ögelerle de bir arada kullanımının sağlanmasıdır. Bu nedenle yatak odalarının zarafetine uygun olarak tasarlanır. Ayrıca makyaj malzemeleri son derece kalitelidir.

4-Lancome

Lancome - Makyaj Markaları
Lancome – Makyaj Markaları

1935 senesinde, kadınlar için kozmetik ürünleri piyasaya süren, Fransız kökenli bir marka olan Lancome oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Hem dünyaca ünlü olması hem de ürünlerinin kalitesi Lancome markasını her dönem ileri taşımaktadır.

3-Revlon

Revlon - En İyi Kozmetik Markaları
Revlon – En İyi Kozmetik Markaları

Makyaj markaları içinde en eski markalardan biri olan Revlon markası; Amerikan kökenli bir markadır. Makyaj ürünleri yanı sıra; saç ve parfüm ürünleri de bulunur. Çok iyi ve kaliteli ürünlere sahiptir.

2-Yves Rocher

Yves Rocher - En İyi Makyaj Markaları
Yves Rocher – En İyi Makyaj Markaları

Yves Rocher markası daha çok parfümleri ile tanınan bir marka olsa da makyaj ürünleri de oldukça popülerdir. Farklı kremleri, duş jelleri ve parfümleri ile de dünyaca ünlü olan Yves Rocher markası; kadınlara güven veren makyaj markaları arasında bulunmaktadır.

1-The Balm

The Balm - En Kaliteli Makyaj Markaları
The Balm – En Kaliteli Makyaj Markaları

The Balm şirin paketlemeleri ile kadınların gönlünü fetheden makyaj markalarından biridir. Transparan pudraları, bb kremleri ve farlarıyla en çok tercih edilen makyaj markaları arasında bulunur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

36
36 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir