En İyi Bluetooth Kulaklık

3 min


37
1 Paylaşım, 37 Beğeni

Özellikle yoğun iş hayatınızda rahatlıkla telefon görüşmeleri yapabildiğiniz bluetooth kulaklıklar alışılagelmiş bir teknoloji.Fakat her yeni kablosuz kulaklık modelleri alanında çıtayı biraz daha yükseltiyor. Sizler için seçtiğiimiz En İyi Bluetooth Kulaklık yazımızda inceleyebilirsiniz.

En İyi Bluetooth Kulaklık – En İyi 10 Bluetooth Kulaklık

1- FocusPower F10

focusPower-f10-kulaklık
FocusPower F10-En iyi bluetooth kulaklık

Satış Fiyatı Detay

FocusPower F10 fiyatına göre tam bir performans ürünü diyebiliriz. Şık tasarımı, kolay kullanımı ve uzun pil ömrü ile kullanıcıların tercihi oluyor. Her ne kadar tercih edilen bir model olmasına karşın, suya dayanıksızlığı ve renk seçeneğinin olması kafalarda soru işareti bırakıyor.

2-Jabra Elite 65t

Jabra Elite 65t
Jabra Elite 65t-En iyi 10 bluetooth kulaklık

Satış Fiyatı Detay

Jabranın ilk model bluetooth spor kulaklıkları piyasada sıradan bir ürün olmaktan kurtulamadı. Geçtiğimiz sezon çıkardığı son model Elite 65t piyasada en iyilerinden olmaya aday oldu. Su geçirmez olması ile birlikte büyük bir avantaja sahip olan bu model kullanıcıların ilgisini çekiyor.

3- SoundPEATS Q12

SoundPEATS Q12
SoundPEATS Q12-En iyi bluetooth kulaklık

Satış Fiyatı Detay

SoundPEATS Q12 kulaklık uygun fiyatının yanısıra terlemeye dayanklı malzemesi , manyetik uçlar ve kontrol aparatı ile büyük bir kullanıcı kitlesine sahip. Ses kalitesi oldukça net fakat yetersiz bas biraz eksik kalmş. İki ucu bağlayan kısa kablosu ise az da olsa hareket kısıtlamasına neden olabilir.

4- Senso

Senso
Senso-En iyi 10 bluetooth kulaklık

Satış Fiyatı Detay

SoundPEATS Q12 modelinde belirttiğimiz gibi Senso bluetooth kulaklık da tek eksi olarak kısa kablosunu belirtebiliriz. Harika pil ömrü , gürültü engelleyici özelliği, esnek kullanım imkanı ile listemizin 4.sırasında yer alıyor.

5- Soundmoov 316T

Soundmoov
Soundmoov-En iyi bluetooth kulaklık

Satış Fiyatı Detay

Kablosuz kulaklık tanımının tam özelliklerini barındıran Soundmoov 316T , yanına ek olarak sadece şarj kablosu bulunduruyor. Kulakta rahat oturuşu ve şık tasarımı ses kalitesini de tamamlıyor. Sadece siyah rengi bulunan bu model suya karşı dayanıklı değil.

6- Sony SBH70BK

Sony-sbh70bk
Sony-sbh70bk-En iyi bluetooth kulaklık

Satış Fiyatı Detay

Uzun ömürlü batarya performansı, suya karşı dayanıklılık, NFC desteği, farklı renk seçenekleri ile piyasadaki üst düzey kulaklıklara rakip olacak bir model. Kısa kablosu olan Sony SBH70BK Sony modellerinde orta seviye kulaklık olarak geçmektedir.

7- Motorola Stream

Motorola Stream
Motorola Stream

Satış Fiyatı Detay

Siri/Google Assistant özelliği ve suya karşı dayanaklılığı ile bluetooth kulaklık dünyasının önemli modellerinden biri. Her ne kadar yeni tasarım olsada şekli itibariyle pek beğenilmeyen Stream modeli, batarya performansı açısından da yetersiz kalıyor.

8- Beyerdynamic Beyron

Beyerdynamic Byron
Beyerdynamic Byron-En iyi 10 bluetooth kulaklık

Satış Fiyatı Detay

Beyerdynamic Beyron, Uzun ömürlü bataryası, benzersiz ses kalitesi, aptX desteği ile listemizdeki en pahalı kulaklık modellerinden biri. Genel bluetooth kulaklık modellerinde olduğu gibi bu üründe suya karşı dayanıklı değil.

9- Apple AirPods

apple-airpods
Apple AirPods-En iyi 10 bluetooth kulaklık

Satış Fiyatı Detay

Apple kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayan bu model, kulağa tabiri caizse “cuk ” diye oturması , muhteşem ses kalitesi ve şık tasarımıyla fazlasıyla beğeni almış durumda.

10- Samsung Gear IconX

Samsung-Gear-IconX-2018
Samsung-Gear-IconX-2018-En iyi bluetooth kulaklık

Satış Fiyatı Detay

Ses kalitesi , mükemmel bas deneyimi yaşatan cihaz; geniş ses yelpazesi ile müziği hissetmenizi, ritmi yakalamanızı sağlar. 7 saate kadar süren müzik akışıyla uzun pil ömrü dikkat çekiyor.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

37
1 Paylaşım, 37 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir