En İyi Bebek Mamaları

2 min


34
34 Beğeni

Bebeğinizi anne sütüne ilaveten mamayla da beslemek istiyorsunuz ya da birtakım sebeplerden dolayı sadece mamayla beslemeniz gerekiyor fakat en iyi bebek maması hangisi merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre. En iyi bebek mamaları nelermiş inceleyelim.

En İyi Bebek Mamaları

8.Evolvia

En İyi Bebek Mamaları - Evolvia
En İyi Bebek Mamaları – Evolvia

Evolvia bebek maması prebiyotik lif, omega-3 yağ asidi, demir, vitamin, nükleotit ve taurin ilavelidir. Ayrıca içerdiği prebiyotik bileşenler, bebeğinin sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

7.Golden Goat

Bebek Maması - Golden Goat
Bebek Maması – Golden Goat

Golden Goat, keçi sütünden yapılan bir mamadır. Protein yağ asiti gibi birçok önemli besin maddesini içerir.  İnek sütü ile kıyaslandığında keçi sütü ile üretilen bebek mamalarının daha çok yağ asiti içerdiği ve sindirime daha uygun olduğu biliniyor. Ayrıca bebeğinize farklı bir protein kaynağı sunar.

6.Hipp

Bebek Maması - Hipp Mama
Bebek Maması – Hipp Mama

Organik bebe maması markaları içinde Hipp dikkat çeken bir mama markasıdır.Tamamen organik süt kullanılarak üretilen Hipp bebek maması, gluten ve ilave şeker içermez. İçeriğinde beyin, göz ve sinir sistemi gelişimi için önemli olan omega-3 ve omega-6 yağ asitleri bulunur.

5.Humana

En İyi Mama Markaları - Humana
En İyi Mama Markaları – Humana

Humana bebek sütü Omega-3, omega-6, galakto-oligosakkarit ve nükleotit ilavelidir. Kullanılabilir karbonhidrat olarak ise sadece laktoz içerir.

4.Hero Baby

Bebek Maması - Hero Baby
Bebek Maması – Hero Baby

Herobaby1 bebek sütü; nükleotit, omega-3, omega-6 yağ asitleri ve prebiyotik içerir.

3.Similac

En İyi Mamalar - Similac Mama
En İyi Mamalar – Similac Mama

Similac1 yenidoğan bebeğe uygun olarak geliştirilen, 360 ile 850 gramlık boyları bulunan bir mama markasıdır. İçeriğinde nükleotit ilavesi, prebiyotik, B12, C,D,E,K vitaminleri, laktoz+oligosakkarit ve palmiye yağı içermeyen özel yağ karışım vardır.

2.Bebelac

Bebek Mamaları - Bebelac
Bebek Mamaları – Bebelac

Yenidoğan için hazırlanmış olan Bebelac1’in içeriğinde; omega-3, omega-6, protein, kalsiyum, vitamin, mineral ve taurin bulunur. Doğumdan itibaren kullanabileceğin Bebelac Soya ise sütsüz, soya proteini bazlı bebek mamasıdır.

1.Aptamil

En İyi Bebek Maması - Aptamil
En İyi Bebek Maması – Aptamil

Aptamil1 bebek sütünün içinde prebiyotik lif, omega-3, omega-6 ve nükleotit bulunur. Bu ürünün 200 ml olarak tek boyu vardır. Aptamil Som Soya bebek maması ise soya proteini bazlı, karnitin, taurin, L- metiyonin içeren bir mamadır. Laktoz, gluten ve sukroz içermeyen mama, demir ve çinko ile zenginleştirilmiştir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

34
34 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir