2018 Yılının En İyi Akıllı Telefonları

2 min


55
55 Beğeni

Business Insider  yıl sonu verilerine göre 2018 yılının en iyi akıllı telefonlarını sizler için paylaştık. Business Insider derin finansal, medya, teknoloji ve diğer sektör dikeyleri ile hızlı büyüyen bir Amerikan haber web sitesidir. Şimdi gelin sizler için seçtiğimiz bu en iyi 5 akıllı telefonu beraber inceleyelim.

En İyi 5 Akıllı Telefon

5- Google Pixel 2 XL
En iyi akıllı telefonlar-Google pixel 2 xl
En iyi akıllı telefonlar-Google pixel 2 xl

Bir önceki sürümü Pixel 2’ye nazaran donanımı yüksek olan Google Pixel 2 XL,büyük ekranı, sade ve şık görünümüyle dikkat çekiyor. Ayrıca kamerası da Pixel 2’ye göre daha da geliştirilmiş. Google’ın yeni teknolojisi çevirmen kulaklıklar da sadece bu modellere uygun olduğundan satışına itici bir güç veriyor.

4- Apple iPhone X
En iyi telefon-Apple iPhone-X
En iyi telefon-Apple-iPhone-X

Apple’ın 10. yılına özel iPhone 8 modelleri ile birlikte piyasaya sürdüğü, tamamen ekrandan oluşan iPhoneX.Kablosuz hızlı şarj desteği ve mükemmel OLED ekranı ile kullanıcılarına mükemmeş bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Cihaz fiyatı dışında kullanıcıların büyük beğenisini aldı.

3- Apple iPhone 8 Plus
En iyi akıllı telefonlar-Apple iPhone 8 Plus
En iyi akıllı telefonlar-Apple iPhone 8 Plus

Lansmanı geçtiğimiz Eylül ayında yapılan iPhone 8 Plus ,rafine edilmiş bir cam ve metal kasa, muhteşem çözünürlük sunan kamera ve inanılmaz bir performans ile piyasaya çıktı. Yeni modellerde en dikkat çeken özellik ise wireless ile şarj edilebilmeleri.

2- Samsung Galaxy S9 Plus
En iyi 5 akıllı telefon-Galaxy S9 Plus
En iyi 5 akıllı telefon-Galaxy S9 Plus

Akıllı telefon piyasasında  kullanıcılara özgün seçenek sunan Samsung, Galaxy S9 Plus’ı yine piyasanın en çok satan telefonu yaptı. Tabi ki Samsung’un müşteri yelpazesinin daha geniş olması da avantaj. Hala bir kulaklık girişine sahip olması da kulanıcıları için önemli bir özellik. Çift SIM kart ve microSD hafıza kartı desteği S9 Plus’ı avantajlı kılıyor.

1- OnePlus 6
En iyi akıllı telefonlar-OnePlus 6
En iyi akıllı telefonlar-OnePlus 6

Android akıllı telefonların en hızlı performansını OnePlus 6 modelinde bulabilirsiniz. Güzel bir tasarıma sahip.Yüksek çözünürlüklü kamerası ile net anlar yakalayabilirsiniz. Şirketin Dash Şarj Cihazı herhangi bir akıllı telefon üzerinde bulabileceğiniz en hızlı ve en iyi şarj cihazıdır. Özellik ve fiyat bakımından bakacak olursak alınabilecek en iyi telefonların başında OnePlus 6 cihazı geliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
55 Beğeni

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir